Mateřská škola Tršice

O školce

Základní údaje » O školce

Denní režim v MŠ | vloženo: 21.10.2018, 18:30

Denní režim vychází z potřeb a zájmů dětí, je flexibilní, uvedené časy jsou orientační a mohou být ve třídě přizpůsobeny podle aktuálních potřeb dětí. Poměr spontánních a řízených činností je vyvážený. Pedagogové se plně věnují dětem a poskytují jim potřebné zázemí. Veškeré činnosti podněcují k vlastní aktivitě a experimentování, děti mají možnost pracovat svým tempem. Jsou uplatňovány jak individuální, tak skupinové a frontální činnosti. Děti mají dostatek osobního soukromí, pokud chtějí, mohou se uchýlit do klidového koutku a neúčastnit se společných aktivit, či je mohou jenom pozorovat.

stáhnout přiložený dokument (PDF)

Jak to chodí u nás ve školce? | vloženo: 04.09.2018, 16:33

V příloze si můžete přečíst pravidla třídy, pravidla dětí a průběh všech aktivit během dne.

stáhnout přiložený dokument (PDF)

Charakteristika tříd | vloženo: 21.07.2016, 11:23

Děti jsou rozděleny do dvou tříd, ve kterých jsou děti umístěny heterogenně - tedy smíšeně. První třídu "LVÍČAT" navštěvují děti ve věku od 3 do 7 let, tato třída je inspirována safari stylem, který značí i značky dětí - zvířata ZOO. Ústřední postavou je lvíče jménem Endy. Do druhé třídy jsou zařazeny opět děti ve věku 3 - 7 let. Tato třída se nazývá "ŽABIČKY". Ústřední postavou je žabička jménem Skokanka. Třída žabiček je v motivech lesních zvířat - značky dětí jsou lesní zvířata. Maximální počet dětí v jednotlivých třídách je 20. Třídy jsou také barevně rozlišeny. Třída Lvíčat má interiér laděný do oranžova a Žabiček do zelena. Na značkách třídy Lvíčat jsou vyobrazena tato zvířata: žirafa, zebra, antilopa, hroch, krokodýl, velbloud, želva, šakal, papoušek žako, pavián, pštros, chameleón, had, nosorožec, sup, jeřáb, surikata, plameňák, gepard, levhart. Na značkách třídy Žabiček jsou vyobrazena tato zvířata: bažant, datel, divoké prase, jelen, jezevec, ježek, liška, straka, medvěd, motýl, mravenec, orel, sojka, sova, srna, had, včela, veverka, vlk a zajíc.

Správce, ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizace, jmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů ve smyslu čl. 37 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jako "GDPR").

Funkci pověřence pro ochranu osobních údajů pro Správce vykonává společnost Schola Servis GDPR, s.r.o., IČ: 04223748. Osoba určená pro jednání za pověřence je pan JUDr. Ing et Ing. Roman Ondrýsek, Ph.D., MBA.